KLUB STRZELECKI
Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Klub Strzelecki Camp X jest lokalną grupą osób działającą na rzecz niepodległości i obrony terytorialnej Rzeczypospolitej Polskiej. Trenerzy z Camp X zajmują się profesjonalnymi szkoleniami strzeleckimi i taktycznymi. Razem z nami możesz rozpocząć przygodę ze strzelectwem na szkoleniu podstawowym, następnie brać udział w bardziej zaawansowanych szkoleniach i warsztatach, aż wreszcie uczestniczyć w zawodach na różnych szczeblach trudności.

Klub został przyjęty w poczet członków Wielkopolskiego Związku Strzelectwa Sportowego jak również jest w trakcie ubiegania się o licencję Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego, uprawniającą do organizacji współzawodnictwa w sporcie strzeleckim we wszystkich dyscyplinach (pistolet, karabin i strzelba gładkolufowa).

Przynależność:

Do naszego klubu mogą przystąpić osoby zarówno z pozwoleniami na broń jak i Ci którzy jej nie posiadają. Klub dysponuje własną bronią krótką, długą, gładkolufową oraz długodystansową. Raz w miesiącu dla członków Camp X organizowany jest dzień treningowy na strzelnicy Camp X w Babimoście.
Roczna składka członkowska w naszym klubie wynosi 500 zł – nie obejmuje ona startów na zawodach.

W celu zapisania się do klubu prosimy o kontakt bądź wypełnienie oraz przesłanie na adres mailowy klubu poniższej dokumentacji:

Uprawnienia:

Każdy członek naszego Klubu posiadający aktualną i ważą legitymację klubową ma dostęp do strzelnicy w Babimoście zarówno w tygodniu jak i w weekendy.

Zgodnie z art. 10 ust 2 pkt 5 ustawy o broni i amunicji pozwolenie na broń wydaje się w celach kolekcjonerskich po warunkiem udokumentowanego członkostwa w Stowarzyszeniu o charakterze kolekcjonerskim. Będąc naszym członkiem pomożemy Ci w uzyskaniu pozwoleń na broń do celów kolekcjonerskich jak i sportowych (dokumentacja, doradztwo, przygotowanie do egzaminu).

Dodatkowo Klubowicze otrzymują zniżki na zakupy w naszym sklepie www.campx.pl: odzież, obuwie, oporządzenie taktyczne a w przypadku gdy już otrzymasz pozwolenie także na broń oraz amunicję. Zniżki wynoszą 10% na zakup broni, oporządzenia oraz 5% na zakup amunicji. Nie obejmują one jednak promocji oraz ofert specjalnych – w celu uzyskania szczegółowych informacji przed zakupem prosimy o kontakt.